trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Ecrin'in ninnisi

none Gönderen Konu: Ecrin Bebek Resimleri - Şubat 2012  (Okunma sayısı 13211 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

merhaba Züleyha Hanım.Öncelikle geçmiş olsun.Benim şu an 54 günlük bir kızım var.Ondada solunum sıkıntısı mevcut,trakeostomi açıldı.Şu an hastanede yatmakta.Bu konuyla ilgili sizinle telefonla görüşmem mümkün mü acaba.

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%

اللهım sana kendin gibi güzel bir baht nasip etsin inşallah Ecrin prenses maşallah  nazarx
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Mutlu
    • Verimlilik:
      0%

Rabb im şifasını versin inşallah çok tatlı ve çok güzel bir bebek.

• Verimlilik:
      0%

Tanılar: <J96.1> Kronik solunum  yetmezliği, <Q03> Konjenital hidrosefali

İlaçlar: Hasta solunum yetmezliğinin olması nedeniyle ev tipi ventilatöre ihtiyaç duymaktadır. hastanın trakeostomi kanülünde sık sık tıkanıklık oluşmaktadır. Bu nedenle değiştirilip temizlenebilir iç kanüllü tek hastada çok kullanımlık kanül seti no:4.5 Silikon kanül (2 AYDA BİR.YILDA 6 ADET) kullanılması gerekmektedir.

Silikon kanül konusunda ısrar edin, Aspire etmeyi öğrenin. KBB doktoruna birde bu kanülü çıkarırsanız ne kadar sürede burası kapanacak samimi olup cevap vermelerini isteyin. Bebeklere gümüş kanülün takıldığını ilk kez duydum. hatta biz de sorduk KBB doktoru bebeklere takılmaz dedi silikon kanül olur dedi. Hemde bu kanül malzeme ıolarak da uzun kullanımlık oldugundan daha rahat temizleniyor. Plastik kanüller sık tıkanıyorlar. MR sonucunu da eşiniz Ankaraya gelip yada muayenehasini arayıp hocayla iletişime geçerseniz Hoca yardımcı olur diye düşünüyorum. Genelde geri çevirmez. Çünkü sehir dısından geliyorlar muayenehanesine hoca orada bakıyor bilgi veriyor, gündüz eğer ameliyatı yoksa vizitleri dışında da hastanede poliklinikte oluyor. tekrar görüşmek üzere. Rabbim yardımcınız yardımcımız olsun. Konuşmak görüşmek isterseniz herzaman konuşabiliriz. İnşallah sizi bunaltmamışımdır. الله a emanet olun.
Ecrinim benim elleri yumuk yumuk, gözleri boncuk boncuk,
Canım kızım iyileş çabuk,
Razıyım sonunda iyi olacaksan bugünlerime,
İyileş hemen gel anneye yürüye yürüye,
Nefes aldığımız sürece Şükür Rabbime

• Verimlilik:
      0%

İlgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.Yarın inşALLAH görüşeceğiz doktorla.Bakalım silikon kanül konusunda ne söyleyecekler.Hayırlısı olur inşALLAH.Hakkımızda,yavrularımızın hakkında.الله'a emanet olun.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

merhaba Züleyha Hanım.Öncelikle geçmiş olsun.Benim şu an 54 günlük bir kızım var.Ondada solunum sıkıntısı mevcut,trakeostomi açıldı.Şu an hastanede yatmakta.Bu konuyla ilgili sizinle telefonla görüşmem mümkün mü acaba.
Beyin cerrahi,üroloji nefroloji,ortopedi,fizik tedavi branşlarında kontröllere başlandı mı?Çocuğunuzun solunum sıkıntısı var diye,bu branşlardaki kontrölleri aksatmayın..Benim doktorlardan hiç biri (ege üniversitesi beyin cerrahi bölümündeki doktorlar )bile üroloji ve nefroloji konusunda uyarmamışlar.Şuan bende 4ve 5 derece mesaneden böbreklere reflü var.Eğer uyarsalardı,bende o derece reflü olmazdı.En azindan ameliyata gerek kalmazdı.Eğer hiç farkedilmeseydi diyalize giren biri olabilirdim.Çocuk doktoru durumu farketmiş.Ege üniversitesi çocuk cerrahisinde,ürodinamiden sonra sondaya  başlanmasına karar verilmiş.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none