trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Ankara Buluşması için Toplantı  (Okunma sayısı 7148 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Fikirci
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Ankara Buluşması için Toplantı
« : 08 Şubat 2012, 16:10 »
Ankara Buluşması için Akşam Herkesi Sohbet Odasına Bekliyoruz.
Bugün Selma Hanımla görüştük  sağolsun araştırmış ve bir kaç alternatif sundu. Ben yalnız karar veremedim. Katılacak arkadaşlar eğer bu akşam saat 9 gibi sohbet odasında olursanız konuyu detaylı bir şekilde konuşabiliriz.

Bu Boş Dünyada ANNE Olmaktan Daha Güzel Nevarki!!!

• Bitkin
    • Verimlilik:
      0%

nidacım kesinlikle bu konuda görüş bildirmek ve alternatiflari duymak istesemde akşam evde değilim ve pc olmayan bir yerde bulunacağım...belki benim gibi müsait olmayan arkadaşlarında olacağı gözönüne alınırsa..buradan da yazarsan alternatifleri ve içeriğini iyi olur....geçte olsa buakşam yada yarın görüş bildiririz....
Tamaram
Aklımdasın
Meleğim
Anı yaşarım seninle
Reyhan kokulum
Al yanaklım

Nazlımsın
Ay yüzlüm
Sen benim canımsın

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      26.67%

Arkadaşar bu akşam erken saatte sohbet odasını açtım. Şu an saat 22:00 itibariyla odayı bu akşamlık kapatıyorum. Maalesef odaya bir kaç üyemiz teşrif ettiler. Bu nedenle toplantı yapılamadı. Toplantı için odaya şahsen ya da ailece eşi ve çocukları ile beraber gelen üyelerimiz sitemlerini ifade edip odadan ayrıldılar. Hayırlı geceler hepinize.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Fikirci
    • Verimlilik:
      0%

Arkadaşlar çok özür dilerim habersiz misafirim geldi ve pc açamadım şimdi gittiler hemen açtım ama geç kaldım sanırım üzgünüm. Ben şimdilik elimizde bulunan alternatifleri kısaca yazayım TEDAŞ misafirhanesi kişi başı 25 tl falan demişler 3 ögün yemek kişi başı 19-20 tl olabilirmiş toplam herşey dahil kişi başı 45 tl sanırım. Yine merkezde Kızılayda bir otel herşeyi dahil kişi başı 75 tl olabilecegini söylemişler. Elimizdekiler şuan için bunlar sizler için hangisi uygun yada herikiside uygun degil diyebilirsiniz görüşlerinizi bekliyorum arkadaşlar.

• Suspus
    • Verimlilik:
      0%

her ikiside uygunmuş

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

kişi başı 25 yemek dahil mi hariç mi
ismi gönlümde aminlenen bir dua'sın ...

• Fikirci
    • Verimlilik:
      0%

Abi ayırt ettim oda kişi başı 25 +yemek 20 tl  toplam 45 oluyor ortalama.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      26.67%

Yemek dahil 20 değil. 45 oluyor.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      26.67%

Bu işleri organize etmek, herkesin gönlünü yapabilmek hiç kolay değil. Zaten Nida Hanım kendisi Kahramanmaraş'ta ve Ankara'da bir toplantı düzenleme gayreti içerisinde. Bu durum işi biraz daha zorlaştırıyor. Ankara'da ikamet eden üyelerimiz elini taşın altına koyup nidaya yardımcı olabilmiş olsalar idi şimdiye kadar 8-10 tane alternatifimiz olurdu. Uzaktan davulun sesi hoş gelir derler. Çok doğru. Davulun sesini bir de yakından dinlemek lazım. Bu işleri organize etmek zaman ayırmayı, fedakarlık yapmayı hatta hatta para harcamayı gerektirir. İyi bir niyetle başlatılmış bir çalışma. Fakat ben bu işin gereği gibi sonuçlanacağı konusunda daha önceki benzer girişimlerden edindiğim tecrübelere dayanarak şüpheliyim. Öncelikle katılımcı sayısının, oda sayısının ve program içeriğinin netlik kazanması lazım ki yapılacak olan program ve kalınacak yer konusunda işin muhataplarıyla net bir görüşme yapılabilsin. Odada toplantı yapalım dedik sadece 2 üyemiz geldi odaya. Haliyle de bir çok ayrıntı havada kaldı. Hep birilerinden bir şeyler yapmasını bekliyoruz ama bir iki kişi haricinde kimse işin ciddiyetinde ve samimiyetinde değil. İnşallah hayırlısıyla sonuçlanır. Etkinlik için çaba sarfeden arkadaşlara الله kolaylık versin.

• Fikirci
    • Verimlilik:
      0%

Mart ayına kadar arayışlarımız devam edecek son noktayı ozaman koyacagız. O tarihe kadar belli başlı katılım olmaz soran olmazssa elimizde mevcut bir sayı var onlarla toplanırız. Kimseyi zorlayamam yalvaramam herkes biliyorki hiç bir maddi çıkarımız yok tek istegimizin herkesin kesesine uygun olan herkese merkez nokta olabilecek bir yer bulmak. Biraraya gelerek hem çocuklarımız hemde kendimiz için bir nebze terapi olsun istiyoruz. Ben inanıyorumki bu toplanma çok güzel olacak ve herkes içinde güzel geçecek. Neyazıkki Ankaradaki üyelere ulaşamıyorum sadece Pınar hanım saolsun o ilgilenmeye çalışıyor bu konuda bilgisi olan Ankaralılardanda ses çıkmıyor.
İlgi alaka ve desteginiz için teşekkürler Hasan bey. Dediginiz gibi armut piş agzıma düş olsun istiyor herkes ama keşke imkanımolsada yapabilsem neyazıkki bende Ankaraya çok uzagım. Ankaralılar burayı okuyunda taşın altına sizde koyun elinizi yapacagınız tek şey uygun bir mekan bakmak fazla birşey degil.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Ankara Buluşması için Toplantı Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none 2014 Karadeniz Buluşması none Yanıt: 15 - Gösterim: 3983 - none Burak Eren Ramazan Bayramı ile başlayan yıllık izin tatilimiz bizim için unutulmaz anlar ve çok güzel hatıralar ile dolu olarak geçti. Meml... Devamı...
none Nazli hilal, Muhammed, Eyüp ensar buluşması :) none Yanıt: 9 - Gösterim: 3146 - none muhammed Canım arkadaşım Ebrum la buluştuk sağolsun evinde ağırladı bizi Eyüp Ensar ın annesi sevda hanımda sürpriz katılımıyla çok güzel... Devamı...
none Hilton Garden Inn Gimat Ankara Şikayet none Yanıt: 4 - Gösterim: 1879 - none bolubeyi 1 MAYIS 2016 tarihinde 1 haftalık bir Ankara ziyaretimiz sırasında konaklama amacıyla Ankara Gimat Hilton Garden oteline giriş y... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com