trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Ankara Buluşması için Toplantı  (Okunma sayısı 7411 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

Öğleden sonra siteye giremedim hatta evimde bilgisayarımda açık değildi süpriz misafirlerim vardı o yüzden duyuruyu okuyamadığım için katılamadım.Şimdi okuduğumda da inanın çok üzüldüm yoksa odada olacak toplantıda mutlaka olurdum.Gelişmeleri takip edeceğim aksilik olmazsa geleceğiz.Dediğin gibi Nidacım son olacak durumlar bir netleşsin fiyatlar yer tarih tam belirlensin ki kararlar verilsin.İnşallah sonu hayırlı bir konu olur bunu can-ı gönülden istiyorum.
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Fikirci
    • Verimlilik:
      0%

Ebrucum fiyatların belirlenmesinde kişi sayısıda önemli malum rezervasyon ile yapılacak bu iş. Konaklama yerleri kişi sayısını soruyor ve ona görede pazarlık yapılıyor enazından 15+ aile kesinleşse ona göre pazarlık yapılır. Herkes erken diyordu mart ayınıda bekleyecegiz bakalım şimdi ne diyecekler katılım ne olacak.
Bu Boş Dünyada ANNE Olmaktan Daha Güzel Nevarki!!!

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%

Anladım canım biz 3 kişiydik  koxxxmik Neden yaptımsa bu iğrenç espriyi :))) Katılımımız olursa biz eşim ben ve kızım olarak yazabilirsin canım.
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Fikirci
    • Verimlilik:
      0%

Saat 13.00 olmuş ama hala bu konuya bir yazan yok. Lütfen arkadaşlar rica ediyorum fikirlerinizi beyan edinki ortak bir karar verelim.
Bu Boş Dünyada ANNE Olmaktan Daha Güzel Nevarki!!!

• Verimlilik:
      0%

nidacım bizim o tarihte istanbul randvumuz var  yine eger ayarlayabilirsem çok istiyorum katılmak

• Keyifli
    • Verimlilik:
      0%

kişi başı oda ücreti 25 tl + üç öğün yemek 20 tl uygun bence

• Verimlilik:
      0%

biz im para sıkıntımız var.tabiki en uygun olana gelebilirim.refleksoljiye başlayabiliriz.henüz karar veremedik

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

cnmm bilgisayar olmadıgı için giremedim şimdi bilgisayar buldum.Biliyorsun ki bende cookk istiyorumm gelmeyi ama sıkıntı büyükk inan ki cookk üzülüyorumm yardımm edemediğimm içinn...diyecekk bişede bulamıyorum...  uhu

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Ankara Buluşması için Toplantı Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none 2014 Karadeniz Buluşması none Yanıt: 15 - Gösterim: 4273 - none Burak Eren Ramazan Bayramı ile başlayan yıllık izin tatilimiz bizim için unutulmaz anlar ve çok güzel hatıralar ile dolu olarak geçti. Meml... Devamı...
none Nazli hilal, Muhammed, Eyüp ensar buluşması :) none Yanıt: 9 - Gösterim: 3391 - none muhammed Canım arkadaşım Ebrum la buluştuk sağolsun evinde ağırladı bizi Eyüp Ensar ın annesi sevda hanımda sürpriz katılımıyla çok güzel... Devamı...
none Hilton Garden Inn Gimat Ankara Şikayet none Yanıt: 4 - Gösterim: 2031 - none bolubeyi 1 MAYIS 2016 tarihinde 1 haftalık bir Ankara ziyaretimiz sırasında konaklama amacıyla Ankara Gimat Hilton Garden oteline giriş y... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com