trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Uzun Yürüme Cihazı  (Okunma sayısı 5302 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Uzun Yürüme Cihazı
« : 08 Mart 2012, 07:59 »
Uzun bir aradan sonra merhaba arkadaslar iş temposu ev derken siteye cok göz gezdiremedimm lafı uzatmadan konuya geleyim Kayramın fizyoterapisti artık ayaklandırma zamanın geldiğini söyledi ve uzun yürüme cihazı yazdı bizde fizyoterapistimizin önerdiği medikalciye gittik kayranın durumunu anlattık ölçü aldılar tam 1 saat ağladı uhu ölçü işlemi bitti sonra muhasebeci kadın geldi kayra tam kaç yasında dedi bizde 15aylık dedik aynen söyle bir tavır aaa bende 2 yasında zannetmiştim 2 yasından önce rapor verilmiyormuş rapor uygulanmadığı içinde  fiyatta 1,600 çıkardı normalde 2,100 ama bize  indirimli fiyat uygulamışlar sağolsunlar.... Anlamadığım böyle bır durum var sen bastan bize de  yavrumun ağlamaktan canı çıktı  hepsi bi rant peşinde nede olsa ölçüyü aldım diyordur paşa paşa yaptıracaklar . yavrumun raporu elımde zaten hasta olmasa ben bu cihazı neden alayım sigortanın 2 yas sınırı koyması çok saçma okadar doluyumki. Sağolsun Mehmet Beyin önerdiği bir medicalci vardı onları aradım durumu izah ettim onlarda bizlik bi durum yok Dilek Hanım  sigorta 2 yas sınırı koymuş dedi size bi kolaylık yaparız dedi ödemede ama onların verdiği fiyatta aynı ..daha sonra ortepedi dr.umuz  Aysegül Bursalıyı aramış kayınvalıdem onada üniverste hastaneleri bu cihazları yapıyor demiş ben hastanelerin yaptığını bılmiyorum bu konuda bır bilginiz varmı yazarsanız çok mutlu olurum.

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%

none
Ynt: Uzun Yürüme Cihazı
« Yanıtla #1 : 08 Mart 2012, 08:20 »
Çok çok geçmiş olsun inşallah fiyatında anlaşabileceğiniz  bir yeri tez zamanda bulursunuz.Hastaneler ile ilgili sorun hakkında da bilgim yok ama eminim bilen ve sizleri yönlendirecek arkadaşlarımız vardır.اللهım kolaylıklar versin.
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #2 : 08 Mart 2012, 08:27 »
Marmara üniversitesi göztepe kampüsünde yapılıyor ama malzeme listesi veriyorlar oda zaten 2000 tl gibi bir fiyat tutmuştu bundan 3 sene önce bizde bulunduğumuz şehirdeki bir medikalciye yerli malzemeden yaptırdık tabi bu yaş konusu bizim durumumuz için geçerli değildi kızım o zaman 2 yaşını geçmişti

• Palyaco
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #3 : 10 Mart 2012, 16:55 »
Biz Yağız'ın kısa bacak, gece giymesi için afoları ve kalça çıkıklığı için giydiği ayakabılarını hastanenin bağlı olduğu medikalde yaptırıyoruz,ama ben memnun kalmadım.Uzun bacak yürüme cihazını 1 kere Ankara'da yaptırdık 3.200 tl para verdik oda indirimli hali yaklaşık 2 sene önce, onunla ilgili hiç şikayetim olmadı biraz ağırdı sadece.. Tabiki bütün hastanelere bağlı olan medikkalller böyledir demek istemiyorum bize öyle denk geldi. Bence siz hastanede daha önce bu tarz ayakkabı yaptırmış kişileri bulup onlarla görüşün en doğru kararı yine siz vericeksiniz.الله yardımcınız olsun.

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #4 : 10 Mart 2012, 23:01 »
Verdiğiniz bilgiler için çok Teşekkürler.Bakalım hala arastırıyoruz inşallah hayırlısı olur yavrum için...

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #5 : 10 Mart 2012, 23:30 »
istanbulda hacettepe ortopedi var orayı önerebilirim size bi görüşün fikir alın güvenilir temiz insanlar

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Uzun Yürüme Cihazı Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Eyup Ensar'ın yürüme egzersizleri none Yanıt: 14 - Gösterim: 4661 - none Eyup Ensar Eyup Ensar'in yürüme egzersizi videosu. Eyüp Ensar yürüme egzersizleri :) Devamı...
none Ayak bileği egzersiz cihazı none Yanıt: 13 - Gösterim: 9342 - none bolubeyi Kızıma daha düzgün yürüyebilmesi amacıyla yaklaşık 1 yıldır  biyoenerji denilen tamamlayıcı ve alternatif bir tedavi yöntemi uyg... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com