trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: İstemek başarmaktır....  (Okunma sayısı 14222 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
İstemek başarmaktır....
« : 23 Nisan 2012, 05:54 »
Evet SBT aylar öncesinden geri sayımlar yaptık,günlerimizden gün eksildikçe sevindik herşey sadece resimlerde de gördüğünüz gibi sıcak ve samimi gülümsemelerimiz içindi. Çocuklarımızın birbirlerine ''HEYY YALNIZ DEĞİLİZ BİRTEK SEN DEĞİLSİN SB İLE MÜCADELE EDEN'' demeleri içindi....

SBT'de emek veren herkes alkışlanır,öncelikle bizleri oraya toplamayı başaran canım arkadaşım ve admine hanımımız Nida Hanım'ı ve bu siteyi kendi çocuğu gibi görüp seven koruyan emek veren bu sitenin çatısı altına toplanmamıza vesile olan değerli hocamız Hasan Bey'i veeeee bu toplantıya katılım gösteren tüm emektar arkadaşlarımızı alkışlayalım ne dersiniz?
 appl appl appl appl appl appl appl appl appl appl appl appl appl appl
Herşey çok güzeldi acemiliğimiz olmasına rağmen profesyonelce bir toplantıydı kendi kanımca.Sanki herkesi yıllardır tanıyordum hiç yabancılık çekmedim.Hepimiz çok samimiydik ve en önemlisi hepimiz ne için orada olduğumuzu ve de ne konuştuğumuzu anlayabiliyorduk.... Ne demiş Mevlana :
_ ''Beni bir ben bilirim  bir de yaradan
    Bana bir ben lazımım bir de beni anlayan''...

Ankara'da gerçekleşen seminerde psikoloğumuz sordu aile nedir diye birçok arkadaşım tanımladılar kendilerince aileyi...Ben o sırada kızımla meşgul olduğum için söz hakkı istemekte geç kaldım ama eğer söz alabilseydim aileyi şöyle tanımlardım :
''Aile sadece kan bağı olan insanlar değildir.Her zaman birbirlerinin yanında olabileceğini garanti eden,birbirleri için dua eden,sevinçlerinde mutlu olan kederlerinde dertlenen insan topluuğudur aile''...
Ve gördümki SBT gerçekten bir aile olmayı başarabilmiş ne mutlu bizlere...
Hepinizi ve tüm kuzularımızı çok seviyorum....

Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Verimlilik:
      0%

none
Ynt: İstemek başarmaktır....
« Yanıtla #1 : 23 Nisan 2012, 15:49 »
Galeriyi gezdim gerçekten her şey mükemmel görünüyordu emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkür ederim inanın hasta yatağımda hep sizleri düşünüyordum acaba nereleri geziyorlar ne yaptılar diye hep sizleri merak ettim. appl appl appl appl
YASİNİM YAŞAM KAYNAĞIM

• Keyifli
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #2 : 23 Nisan 2012, 18:42 »
Değişik bir organizasyondu yıllarca sitede tanıdığın kişileri gerçek hayatta tanıma ilginçti. Bu organizasyonda emeği geçen başta Nida Hanım'a ve Hasan Bey'e, tüm katılımcılara, seminere katılan uzman doktorlarımıza ve Spinabifida Derneği İstanbul Şubesi Başkanı Mustafa Koçoğlu Bey'e teşekkürlerimi sunarım. İlk olmasına rağmen güzeldi  mxxxutlu 

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #3 : 23 Nisan 2012, 20:12 »
cookk güzel bir bulusma olmuss resımlerdenn belli ...keskee bizde orda olabilseydikte kuzucukları yakından görebilipp kucaklayabilseydik sizlerle yüzyüze tanısabilseydik...  uhu

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #4 : 24 Nisan 2012, 03:20 »
Evet gerçekten çok guzel goruntuler var fotolarda keşke bızde olabılseydık demekten başka elımızden birşey gelmedı malesef her ne kadar katılamasakta bu buluşmaya on ayak olan Nıda Hanıma teşekkurler sıtenın kurucusu Hasan Beye sbt olarak ır aile olmamıza vesıle olduğu için kendım adına teşekkur ederım.
Sabret; doğrusu الله muhsinlerin ecrini zayi etmez...

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #5 : 24 Nisan 2012, 15:59 »
tabikide organizasyon için Nıda Hanıma,sıtenın kurucusu Hasan Beye burada bulusmamıza bilgi sahibi olmamıza aile olmamıza vesile oldugu içinteşekkurler...

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      22.22%

none
« Yanıtla #6 : 25 Nisan 2012, 23:10 »
Bundan sonrakilere daha çok katılım olmasını diliyorum.Herkese teşekkür ediyorum.İyi ki orda olmuşuz o havayı teneffüs etmişiz.Gelen arkadaşlarımızı tanımışız,çok mutlu oldum. appl appl
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Palyaco
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #7 : 26 Nisan 2012, 00:41 »
Herşey çok güzel görünüyor emeği geçen herkese teşekkürler.Gönlüm hep sizinleydi, inşallah bundan sonraki organizasyonda bizde olabiliriz.

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #8 : 30 Nisan 2012, 15:51 »
  Sizleri tanımaktan çok memnun oldum.. Sessizce sizi takipte olcam :)

nazlı hilal

• Bitkin
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #9 : 30 Nisan 2012, 16:38 »
ben hala ankarada olduğum için sanırım eve gidince ankara değerlendirmesi yapacaktım heheeee..ama bugün yazmak istedim...ki bu gece dönüyorum izmire.....buluşmamız harikaydı...evet istemek başarmaktı....ve istenen de oldu ve başarıldı...ilk olmasına rağmen o kadar samimiyet o kadar güzellik öyle fazlacaydı ki orda olmak o havayı hissetmek gerekir bence ama fotolardan da anlaşılacağı üzere herkes anlamıştır ne kadar keyifli olduğumuzu....
öncelikle tabiki burda olmamıza vesile hasan beye daha sonrada organizasyon için çabaları için nidama çok teşekkür ederim...zaten onlar biliyorlar fikirlerimi...otelimiz 5 yıldızlı değildi ama muhabbetimiz sıcaklığımız neşemiz değil 5 yıldız milyon yıldız dı.....şen kahkahalarımız vardı sabaha değin otelde....ayrı şehirlerden ayrı hayatlardan gelen onca insan bu kadar neşeli samimi vede mutlu olabilirdi ancak....kendi adıma ilk kez rasladığım özellikle nazan pınar vede işlknur çok tatlılardı...yani diğerleri ile daha önce burdan görüştüğüm için yazmadım..onlarla ilk kez karşılaştım vede azda olsa muhabbetim oldu ama herkes çok samimiydi
evet artık kesinlikle eminim biz bir aileyiz vede her daim büyüyen veede birbirine kenetlenen bir aile
                                                       iyiki varsın sbt ailem............

nazlı hilal, Burak Eren, sena, selvi&zehra
Tamaram
Aklımdasın
Meleğim
Anı yaşarım seninle
Reyhan kokulum
Al yanaklım

Nazlımsın
Ay yüzlüm
Sen benim canımsın

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none