trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Hamza'nın çarşıdan isteği  (Okunma sayısı 3992 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Hamza'nın çarşıdan isteği
« : 08 Mayıs 2012, 22:24 »
Bugün kızlarla çarşıya çıkmaya karar verdik. Hamza'yı götürmeyecektik. Oğlum sana çarşıdan ne alıyım dediğimde oğlum benden ona hiç bi rzaman alamayacayım birşey istedi. Arda'nın ayaklarından al anne dedi. Ogluma hiç bir cevap veremedim hayatımın en kötü günüydu. Arda'da arkadaşı oluyor. uhu uhu

(oğlumu çok seviyorum)

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
Ynt: Hamza'nın çarşıdan isteği
« Yanıtla #1 : 09 Mayıs 2012, 00:37 »
Rabbim kalbinizi rahatlatsın inşallah, bu sıkıntılarla muhakkak karşılaşıcaz maalesef işte sabır kuvvetine asıl buralarda ihtiyaç olacak üç sabrı elde eden adam cennettedir musibetlere farzlara ve günahlara sabırdır الله daima sizinle olsun

tamara nas, nazlı hilal, arzu, Murat Laçin
ismi gönlümde aminlenen bir dua'sın ...

• Bitkin
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #2 : 09 Mayıs 2012, 00:49 »
20 li yaşlarımdan sonra vede evlenme arefemde en sık söylenen söz ve beni rahatlatan tek bi cümle vardı......
              herşey kader ile tasdik edilmiştir kısmetine razı ol ki rahat edesin........
ama nerden bilirdim ki yıllar sonra bu cümle hakikatende beni gerçekten büyük imtihanlarda sabır noktasında sakinleştirecek dayanma gücü verecek ......o günler bu günler işte.....sb li bir yavrumun olduğu günler vede ben daha yaşamadan yaşayanlarla yaşamışcasına kalbiiii yakınlıkla acıyı paylaşma noktasında da bize güç verecek bir cümle.....bize güç versin arzucum tevekkül ve sabrımız....evet an gelecek bende yaşayacağım bu sahneleri..tamarada soracak....ve bende bir şey söyleyemeyeceğim..ama dayanacağıım dayanacağız çünkü biz anneyiz.........

nazlı hilal, arzu, Murat Laçin
Tamaram
Aklımdasın
Meleğim
Anı yaşarım seninle
Reyhan kokulum
Al yanaklım

Nazlımsın
Ay yüzlüm
Sen benim canımsın

• seciniz
    • Verimlilik:
      20%

none
« Yanıtla #3 : 09 Mayıs 2012, 03:02 »
Yazacak hiç bir cümle,söz bulamadım.Keşke sağlık çarşıdan alınabilecek birşey olsaydı. Ama maalesef değil...Çocuk psikoloğundan yardım almanızı öneriyorum.

• Sekercik
    • Verimlilik:
      8.89%

none
« Yanıtla #4 : 09 Mayıs 2012, 05:45 »
Rabbim çocuklarımızın karşısında suskun kalmak zorunda olduğumuz anlarımızda yardımcımız olsun edebileceğim tek dua bu oldu ilk okuduğumda Arzu'cum...Nasıl ki SB ile yaşamayı öğrendik,onunla bir bütün olduk,gün gelecek yavrularımızda sitedeki birçok örnek abla ve abileri gibi içinde oldukları durumdan mutlu olmayı öğrenecekler inşaallah ben böyle umut etmekteyim....Rabbim gönlümüze ferahlık versin Rabbim bu kendileri minik,yürekleri kocaman yavrularımızın isteklerini duysun geri çevirmesin inşaallah...Mucizelerini yaşatsın onlara....Sabah ezanı okunuyor inşaallah dua kapıları açıktır ve Rabbim kabul buyurmuştur... (amin)
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #5 : 09 Mayıs 2012, 08:05 »
Rabbim çocuklarımızın karşısında suskun kalmak zorunda olduğumuz anlarımızda yardımcımız olsun edebileceğim tek dua bu oldu ilk okuduğumda Arzu'cum...Nasıl ki SB ile yaşamayı öğrendik,onunla bir bütün olduk,gün gelecek yavrularımızda sitedeki birçok örnek abla ve abileri gibi içinde oldukları durumdan mutlu olmayı öğrenecekler inşaallah ben böyle umut etmekteyim....Rabbim gönlümüze ferahlık versin Rabbim bu kendileri minik,yürekleri kocaman yavrularımızın isteklerini duysun geri çevirmesin inşaallah...Mucizelerini yaşatsın onlara....Sabah ezanı okunuyor inşaallah dua kapıları açıktır ve Rabbim kabul buyurmuştur... (amin)
Amin sble yaşamayı öğrendim sanıyordum ama yolun çok başındaymışım hamzanın bu sözuyle hamileyken ilk sp hastalını ilk ögrendiğim ana geri gidim .
(oğlumu çok seviyorum)

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #6 : 09 Mayıs 2012, 10:49 »
Rabbim bizlere sabır ve dayanma gucu versın.Çocuklarımız karşısında bızleri çaresiz bırakmasın çok zor bir durum.:(
Sabret; doğrusu الله muhsinlerin ecrini zayi etmez...

• Fikirci
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #7 : 09 Mayıs 2012, 10:57 »
Hiçbirşey yazamıyorum sözüm bittigi bogazında dügümlendigi an 2gündür bunu okuyup okuyup geçiyorum hiçbir şey yazamıyorum kurtlar vadisinden fırlamış tavrıyla gözümün önüne geldi Hamza ve söylenecek herşey degerini kaybetti. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.
Bu Boş Dünyada ANNE Olmaktan Daha Güzel Nevarki!!!

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #8 : 09 Mayıs 2012, 19:54 »
Rabbim yardımcınız olsun çocuklar büyüyünce sorular çoğalıyor bazen sözün bittği yerde oluyoruz. agla
YASİNİM YAŞAM KAYNAĞIM

• Palyaco
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #9 : 09 Mayıs 2012, 20:24 »
Ne diyeceğimi bilemiyorum, ne zor bir andır bu dakikalar .الله çocuklarımızın ve bizlerin yardımcısı olsun.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none