trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: idrar ve kaka tutamama  (Okunma sayısı 11540 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      28.89%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Ynt: idrar ve kaka tutamama
« Yanıtla #10 : 22 Temmuz 2012, 19:44 »
Zaten sinirler zarar gördüğü için böyle oluyor. Hasarlı sinirler zaman içerisinde diğer organların fonksiyonlarını yerine getirememesine neden oluyor. İlerleyen zamanlarda tedavisi yapılmazsa mesane, böbrek, ayak, bacak gibi organların yapısı da bozuluyor. Yapılacak olan tedavilerle bu bozulmalar tamamen ya da kısmen önlebiliyor. Ama dediğim gibi işte Trabzon'da yapılabilecek işler değil bunlar. Hastane imkanları ve mevcut doktorların tecrübeleri yeterli değil. Tabi ki hasara bağlı olarak hastalar birbirinden farklı derecelerde etkileniyor.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      31.11%

none
« Yanıtla #11 : 22 Temmuz 2012, 21:01 »
Geçmiş olsun.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Keyifli
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #12 : 22 Temmuz 2012, 21:36 »
Çok geçmiş olsun yiğeninize rabbim şifasini versin
nazarx erkeğime

• Korku-dolu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #13 : 23 Temmuz 2012, 04:52 »
Evet OSMAN FİKRET SÖNMEZ e 6 ayda bir kontrol oluyorum saygılar
murat_1988

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #14 : 24 Temmuz 2012, 07:51 »
allah yardımcınız olsun doktor çok önemlı doktorunuda bulmak zor istanbulda bile zor anlamıyor bazı doktorlar rabbım hepımızın yardımcısı olsun

• Keyifli
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #15 : 24 Temmuz 2012, 07:59 »
Benim merakim idrar ve gaita sorunları ne zaman belli oluyor ve hangi bölümün bıranşi.
nazarx erkeğime

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #16 : 24 Temmuz 2012, 09:08 »
Benim merakim idrar ve gaita sorunları ne zaman belli oluyor ve hangi bölümün bıranşi.
Bebek doğduktan sonra yapılacak olan ürodinami testiyle idrar sorunu anlaşılabilir.Bazı doktorlar, ürodinaminin bebek 6 aylık olana kadar hatalı sonuç vereceğini düşünüyorlar. Bu tür çocuklardaki mesane sorunlarıyla pediatrik üroloji bölümü ilgileniyor.

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #17 : 24 Temmuz 2012, 22:06 »
çok geçmiş olsun. biz hasan beyin dediği doktorların hepsine gittik. serdar bey ameliyatçı bir doktor bizi görür görmez ameliyat demişti. tarkan beyde belki iyi bir doktor ama bize güven vermedi . şimdi İbrahim beye gidiyoruz. ilaç tedavisi verdi. serdar beyde 2 senemizi kaybettik. ne kadar erken tedaviye başlanırsa o kadar başarılı olunuyor tedavide. sizde biraz geç kalmışsınız ama daha da geç kalmayın derim ben gidebiliyorsanız İzmire gidin.idrar ve kakasını tutamıcak belki ama idrarı sonda ile boşaltıp kakasını da bir şekilde halledip hayatına diğer çocuklar gibi devam edebilecek.  tekrar geçmiş olsun.
Mustafam herşeyim....

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #18 : 24 Temmuz 2012, 23:28 »
geçmiş olsun , erken tedavi iyi sonuç getirir

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

idrar ve kaka tutamama Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none idrar yolu enfeksiyonu none Yanıt: 13 - Gösterim: 8223 - none hatice kubra  idrar yolu enfeksiyonu nedeniyle hastanede yatiyoruz.biz tak yapmiyorduk ve.7 aydirda hic urolojik muayene yaptirmamistik atesl... Devamı...
none iDRAR Sıkıntıları none Yanıt: 2 - Gösterim: 1245 - none meteor Merhaba ben mesane büyültme ameliyatı oldum. Sondayı rahat yapamadığımdan dolayı sistiskopiyle bakıldı mesanemin 2 cm yukarda ol... Devamı...
none omurilik açıklığının aşağıda olması idrar ve dışkıyı etkilermi none Yanıt: 17 - Gösterim: 3783 - none eylül hanife çelik merhabalar daha 13 günlük kızım var doktorumuz belindeki açıklığın aşağıda ve küçük olması nedeniyle idrar ve dışkı konusunda pe... Devamı...
none Kaka kacirma none Yanıt: 3 - Gösterim: 1271 - none Yağmur3 Merhaba...siteye yeni uye oldum..herkese gecmis olsun dileklerimi iletiyorum..bir konuda bilgiye ihtiyacim var...kizim 5 yasinda... Devamı...
none TAŞINDI: Kaka kacirma none Yanıt: 0 - Gösterim: 461 - none bolubeyi Bu konu Boşaltım sistemi problemleri isimli bölüme taşınmıştır. http://www.spinabifidaturkey.com/smf/index.php?topic=11608.0 Devamı...
none spinabfidada idrar ve dışkı kontrolsüzlüğü none Yanıt: 8 - Gösterim: 1869 - none muratgurbuz benim sorum henüz ürolojik anlamda kök hücre vs bir tedavi uygulanmıyor idrar ve dışkı kontrolünde fakat etkili ilaçlarla bu sor... Devamı...
none Rezidu idrar none Yanıt: 3 - Gösterim: 837 - none eylül hanife çelik Urodinami yapildi rezidu idrarda 10-28 ml  yazior  ve aralikli yogun fiskirtma mevcuttur diyor sizce tak gereklimi bu durumda da... Devamı...
none Nörojen mesane ve kaka yapımı ilişkisi none Yanıt: 6 - Gösterim: 1652 - none Muhammed Ayaz Merhaba benim sorularima cevap verirseniz çok mutlu olurum şimdiden teşekkür eder hepimize geçmiş olsun الله yar ve yardimcimiz ... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com