trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Elif'in ninnisi

none Gönderen Konu: Elif'in boyu hakkinda  (Okunma sayısı 3523 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Elif'in boyu hakkinda
« : 07 Ağustos 2012, 11:42 »
Bu arlar Elifin boyuna takildim,ya$itlarina gore,kuçuk gozukuyor,bunun SB ile alakasi varmidir bilmiyorum,doktoruna sordum normal diyor ama elif kizimiz ufak boylu olacak diyor ve bu anestesilerin etkisi vardir diyor.

derdimi seviyorum,çunku verenide çok seviyorum

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%

none
Ynt: Elifin boyu hakkinda
« Yanıtla #1 : 07 Ağustos 2012, 13:00 »
Bizim çocuklarımızı yaşıtlarıyla kıyaslamak çok yanlış olur (tabi bu benim fikrim). Şöyle ki; yaşıtları annelerinin sütünü emip mışıl mışıl beşiklerinde uyurken bizim yavrularımızın çilesi çoktan başlamıştı ve hastane odalarında mücadele veriyorlardı. Yaşanan onca şeye rağmen çok şükür ki hayattalar ve hepsi de çok güçlüler. Ayrıca bizim yavrularımızın kimisi çok hasarlı kimisi az hasarlı olmak üzere mesane ve böbrek sorunları var.Böbrek sorunları kişinin gelişimini olumsuz yönde etkileyebiliyor diye biliyorum. Geçirmiş oldukları ameliyatları,aldıkları anestezileri ve çekilen çileleri düşünürsek hepsi de çok iyi maşallah. Sana tavsiyem bu ayrıntılara takılıp kalmaman yine diyorum yine diyorum çok şükür ki yanımızdalar varsın boylarıda küçük kalsın  mxxxutlu mxxxutlu ONLAR İYİ OLSUNLAR DA .
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      68.89%

none
Ynt: Elifin boyu hakkinda
« Yanıtla #2 : 07 Ağustos 2012, 16:42 »
Ayşe hanım bence sb ile ilgili değildir,başka sebepleri vardır.Üst kat komşumuzun kızı da sb li değil ama kısa boylu uzamadı.12 yaşında olmasına rağmen ilk okula yeni başlamış gibi görünüyor.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      33.33%

none
Ynt: Elif'in boyu hakkinda
« Yanıtla #3 : 07 Ağustos 2012, 16:46 »
Ben de cicinin söylediklerine katılıyorum. Boy kısalığının altında yatan farklı nedenler olmakla beraber spina bifida nedeniyle yaşanan olumsuzlukların da etkisi olabilir. Kızımın da boy ve kilo alma gelişimi yaşıtlarına göre gerideydi. Bu nedenle doktorumuz diyetisyenden destek almamızı istemişti.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #4 : 08 Ağustos 2012, 09:15 »
Hepinize te$ekurler cevaplariniz için,bu kiyaslamak degil aslında bu duruma takilmam sadece soru i$areti acaba ba$ka bir neden olabilirmi diye sormak istedim,çok $ukur tabi halimize nelerden geçtiler ama  korkmamak elde değil.Skolyozun etkisi olurmu bilmiyorum,bunu doktoruna sormam lazim hasan beyin yaptigi gibi.
derdimi seviyorum,çunku verenide çok seviyorum

• Kaygili
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #5 : 09 Ağustos 2012, 01:53 »
Skolyozun etkisi vardır,Halilkeremin de boyu kardeşinden(İKİZİNDEN) küçük...

• Suspus
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #6 : 09 Ağustos 2012, 06:16 »
Aslında evet kıyaslamamak en iyisi ama işte içgüdüsel bişey galiba bu bazen hepimiz yapıyoruz bunu.Bende Derin'le Zafer'i kıyaslıyorum bazen diyorum oğlum 4 yaşındayken boyu daha uzundu yada bir arkadaşımın kızı daha uzun diye.Doktor ilk öğreniğimde bana söylemişti yaşıtlarına göre boy farkı olabilir diye.Ama yine de boyu ister kısa olsun.kilolu olsun yada zayıf onlar iyiki bizimleler ve iyiki yanımızdalar çok şükür...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Elif'in boyu hakkinda Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Kızımın boyu none Yanıt: 4 - Gösterim: 1262 - none eminee Herkese iyi geceler, benim cevabini bulamadigim sorulardan birisi de kizimin boyu. Kizim iki bucuk yasinda ama boyu 73CM KILOSU ... Devamı...
none Elif ana okuluna başladı. none Yanıt: 10 - Gösterim: 1891 - none muhammed Uzun cabalardan sonra Elifim anaokuna basladi.Elif okulu cok sevdi cok mutlu tabiki bende. DetailsDetails Devamı...
none Elif ve ailesi ziyaretimize geldi. none Yanıt: 11 - Gösterim: 2226 - none Burak Eren Soğuk bir şubat ayı hafta sonunu sıcacık hale getiren, evimizi şenlendiren Elif Akpınar ve annesi Esra hanıma babası Ahmet beye,... Devamı...
none Forumlarda ulasamadigim bir konu hakkinda none Yanıt: 2 - Gösterim: 772 - none Yusuf arslan Oncelikle herkese merhaba Ve cok gecmis olsun demek istiyorum..Alakasiz bir konu actiysamda affiniza siginiyorum..29 yasindayim ... Devamı...
none sindigrafi ve voiding hakkinda bilenler none Yanıt: 5 - Gösterim: 1191 - none eylül hanife çelik iki sonucumuz iyi cikti herhangi problem yok daha sonuclari doktora gostericez..bu ne derece iyidir bebek daha 4 aylik .bununla ... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com