trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Acil İstanbul'da ortopedi doktoru  (Okunma sayısı 5635 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Acil İstanbul'da ortopedi doktoru
« : 29 Ağustos 2012, 00:50 »
Herkese merhaba daha botoxu yaptıramadık. Önümüzdeki hafta inşallah. Bu arada Mustafa'nın ayaklarında sürekli küçük su kabarcıkları çıkmaya başladı. Bayağıdır ortopediye de götüremedik. Daha öncede sordum ama İstanbul'da oturanlardan Selim Yalçın'a giden var mı? Muayene olmak için numarasını bulamadık bir türlü yardımcı olursanız çok sevinicem. Veya İstanbul'da başka doktora gidenler  isim önerebilir mi? Şimdiden teşekkürler.

Mustafam herşeyim....

• Verimlilik:
      0%

none
Ynt: Acil İstanbul'da ortopedi doktoru
« Yanıtla #1 : 29 Ağustos 2012, 01:39 »
 GEÇMİŞ OLSUN ŞİMDİDEN, BEN OĞLUMU AYŞEGÜL BURSALIYA GÖTÜRÜYORUM BALTALİMANI KEMİK HASTANESİNDE ÇALIŞIYORDU EMEKLI OLDU ŞİMDİ  MUAYNANESİ VAR ŞİŞLİDE UZMAN BİR DOKTOR İŞİNİN EHLİ DİYEBİLİRİM.

• Bitkin
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #2 : 29 Ağustos 2012, 06:59 »
Adres : BAĞDAT CAD.NO:1/2 ÇİFTEHAVUZLAR D-6-8-10 KADIKÖY
Tel : 216 4440353 / Fax : 3600946...burayı arayıp bilgi alabilirsiniz.PRF.dr.Selim YALCIN..

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #3 : 29 Ağustos 2012, 15:52 »
mrb çok geçmiş olsun... İstanbul Beşiktaşta Prof. Dr. Ömer Faruk TAŞER diye bir doktor var ona da ulaşabilirsiniz isterseniz...

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #4 : 29 Ağustos 2012, 16:05 »
bahsettiğim dr şuan da ACIBADEM HASTANESİ MASLAK ve BAKIRKÖY hastanelerinde görev yapmaktaymış... tel 304 44 44 mail adresi otaser@asg.com.tr... tekrar çok geçmiş olsun...

• Neseli
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #5 : 29 Ağustos 2012, 17:34 »
Geçmiş olsun..
BERAT ÇELİK  MÜCİZE ÇOÇUK

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #6 : 30 Ağustos 2012, 04:04 »
Bizde Ayşegül  bursalıya gitmiştik memnun kaldık tavsiye ederim selim yalçına gttik onuda tavsiye ederim karar sizlerin.
YASİNİM YAŞAM KAYNAĞIM

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #7 : 30 Ağustos 2012, 06:39 »
bağdat caddesini aradım ama artık orda muayenesi yokmuş. diğer doktorları da bir araştırayım çok sağolun
Mustafam herşeyim....

• Verimlilik:
      0%

Herkese merhaba daha botoxu yaptıramadık. Önümüzdeki hafta inşallah. Bu arada Mustafa'nın ayaklarında sürekli küçük su kabarcıkları çıkmaya başladı. Bayağıdır ortopediye de götüremedik. Daha öncede sordum ama İstanbul'da oturanlardan Selim Yalçın'a giden var mı? Muayene olmak için numarasını bulamadık bir türlü yardımcı olursanız çok sevinicem. Veya İstanbul'da başka doktora gidenler  isim önerebilir mi? Şimdiden teşekkürler.
selım yalçını ben bılıyorum benım kızımı spına hastası oldugunu o anladı ama o doktorun özel muanesi var sadece bensize verırım bır zel hastanede çalışıyor

• Verimlilik:
      0%

verilen telefonları aradık ama çiftehavuzlarda değilmiş artık ordanda cep telefonunu verdiler oda kapalı. yeşim hanım özel hastane demişsiniz. hangisinde acaba nasıl ulaşırız yardım ederseniz sevinirim
Mustafam herşeyim....

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Acil İstanbul'da ortopedi doktoru Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Hidrosefali ve Meningomylosel Hastası için Hangi Fakülte Hastanesi - Acil Yardım none Yanıt: 22 - Gösterim: 6906 - none merttamer Değerli Admin ve Dostlar,       Hidrosefali ve Meningomylosel hastası, 5. ayına girmek üzere olan bir kızım var. 2 defa Şant ve ... Devamı...
none Acil yardim none Yanıt: 14 - Gösterim: 3233 - none hilaldemir Gunaydin oncelikle ,cok gecmis olsun herkese yeni dogan kizimda spina bifida oldugu belirtildi su anda 44 gunluk kapali bir seki... Devamı...
none Acil yardimciniz ihtiyacim var... :( none Yanıt: 5 - Gösterim: 1538 - none can 7 senedir bir iliskim var birbirimizi çok seviyoruz. Kız arkadaşım hayatımızı birlestirmemizi istiyor. Aynı şekilde bende çok is... Devamı...
none İstanbul'da hastahane none Yanıt: 11 - Gösterim: 1965 - none HiraNur 33 haftalık hamileyim ve nerede dogum yapacagım konusunda hastane seçemedim. Maddi durumum pek yok. İstanbul Anadolu yakasında h... Devamı...
none TAŞINDI: İstanbul'da hastahane none Yanıt: 0 - Gösterim: 356 - none bolubeyi Bu konu Hiranur isimli bölüme taşınmıştır. http://www.spinabifidaturkey.com/smf/index.php?topic=11524.0 Devamı...
none Ortopedi doktoru none Yanıt: 1 - Gösterim: 539 - none eylül hanife çelik Sisli florencede prof abdullah erene gideniniz oldumu olduysa memnuniyetiniz nedir Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com