trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Engelli Aracına Park Cezası  (Okunma sayısı 7244 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Engelli Aracına Park Cezası
« Yanıtla #10 : 10 Ekim 2016, 14:49 »
Geçen yıldan bu yana oğlum adına aldığım engelli aracını kullanıyorum.Plaka da işaret olmaması büyük eksiklik bence kaldırılması hataydı.Emniyet müdürlüğünden engelli kartı çıkarıp ön cama koydum.Belediye ye yaptığım müracat sonrası evimin önünü de engelli logolu mavi renge engelli aracı park yeridir şeklinde boyadılar ben memnunum.
Hastahane otoparklarından,Sabiha Gökçen havaalanı otoparkından,isparklardan ücretsiz yararlanıyorum.
Atatürk Havaalanına gitmedim henüz bilmiyorum.Bazı özel otoparklar ücret almazken,çoğu alıyor.
aracı siz kullanıyorsanız engelli park yerini kullanmanız biraz komik gibi :) tabi çocuğunuz sürekli arabada değilse ki büyük ihtimal değil.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      73.33%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Engelli Aracına Park Cezası
« Yanıtla #11 : 11 Ekim 2016, 09:23 »
aracı siz kullanıyorsanız engelli park yerini kullanmanız biraz komik gibi :) tabi çocuğunuz sürekli arabada değilse ki büyük ihtimal değil.
Engelli aracımıza tanınan haklar çocuk içinde olsun olmasın geçerlidir,bir kısıtlama yok.
Ama bizde elden geldiğince duyarlı davranıyor,mesela çocuk yanımızda yokken alışveriş merkezinde engeliler için ayrılan bölüme değil daha uzak yere parkediyoruz.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Engelli Aracına Park Cezası Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Berra ve ablasının park keyfi none Yanıt: 16 - Gösterim: 6273 - none nida işte karizma kızım benim bunlarda yogurdumla pekmezim canım kızlarım [img]http://www.spinabifidatur Devamı...
none Evimizin önüne engelli park yeri ayrıldı. none Yanıt: 5 - Gösterim: 2170 - none Burak Eren Gaziosmanpaşa Belediyesi'ne daha önce yaptığımız başvuru üzerine evimizin önüne cumartesi günü engelli aracımız için park yeri a... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com