trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Ömer Faruk'un Ninnisi

none Gönderen Konu: Eve ögretmen istiyoruz  (Okunma sayısı 3297 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Eve ögretmen istiyoruz
« : 24 Eylül 2012, 21:56 »
Arkadaşlar Ömer bu yıl okula başladı ama bir sürü sorunu da beraberinde geldi. Biz eve öğretmen gelsin istiyoruz özel egitimdeki öğretmeni de bunun Ömer için daha iyi olacağını söyledi ramla görüştüm kanser cam kemik gibi topluma çıkması sakıncalı çocuklar için eve ögretmen gelebildiğini bizim yararlanamayacağımızı söyledi bu konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar varsa bilgilenmek istiyorum.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      86.67%

none
Ynt: eve ögretmen istiyoruz
« Yanıtla #1 : 24 Eylül 2012, 22:56 »
Nurgül'ler eve öğretmen getiriyordu heralde. Konuyu görürse yazar. Fakat ben eve öğretmen gelmesini tavsiye etmiyorum. Çocuk eksik kalır sosyalleşemez, toplumdan kopuk kalır, zaman içerisinde toplumdan uzaklaşmasına kabuğuna çekilmesine neden olur. Kaynaştırma eğitimi + rehabilitasyon merkezinde özel eğitim alması daha uygun olur.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Verimlilik:
      0%

none
Ynt: Eve ögretmen istiyoruz
« Yanıtla #2 : 24 Eylül 2012, 23:28 »
bencede eve öğretmen gelmesi iyi olmaz... sorunlar bi şekilde hallolur zamanla...

• Fikirci
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #3 : 25 Eylül 2012, 06:07 »
Bende evde ögretmen konusuna sıcak bakmıyorum. Nurgül henüz ögretmen getirtmiyor eve okul yaşı gelince öyle yapmayı planlıyordu diye biliyorum.
Bu Boş Dünyada ANNE Olmaktan Daha Güzel Nevarki!!!

• Palyaco
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #4 : 25 Eylül 2012, 06:13 »
Arkadaşlarım gibi bende evde eğitim konusuna sıcak bakmıyorum, banada tavsiye edenler oldu, ama ben hiç düşünmedim. Yinede en doğru kararı siz vereceksiniz, allah hakınızda hayırlısını nasip etsin.

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #5 : 25 Eylül 2012, 19:44 »
bende toplumdan farklı bi yerde görmek istemiyorum oglumu ama en azından bu yıl eve gelirse daha iyi olacagını düşünüyorum ömerde dikkat eksikligi var bire bir egitimin daha faydalı olacagını düşünüyor özeldeki ögretmenimiz bu işde zaten sandıgımız kadar kolay olmayacak örgün egitime uygun degildir diye fakülteden rapor almamız gerekiyormuş şu anda okula başladı zaten  bakalım hayırlısı zaman ne gösterecek

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #6 : 25 Eylül 2012, 20:59 »
hayırlı olsun... güzel sonuçlar alırsınız inşallah... ömere başarılar dilerim...

• Sekercik
    • Verimlilik:
      2.22%

none
« Yanıtla #7 : 26 Eylül 2012, 13:52 »
Hayırlısı olsun, kararınız ne olursa olsun inşallah Ömer için en doğru olan olur.
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #8 : 27 Eylül 2012, 07:52 »
Bende arkadaşlar gibi düşünüyorum ve bu eve öğretmen işi nekadar zorsa işlemleri bu kararınızdan vazgeçtiğinizdede bir o kadar uğraşıyormuşsunuz bizim bir arkadaş çok zorlanmış  ve oğlunuzda dikkat eksikliği varsa neden bir rapor alıp ana sınıfına göndermiyorsunuz en azından  onun için daha iyi olabilir benim kızımda dikkat eksikliği yok ama ben bu sene 1.sınıfa başlayacağı halde kendi isteğimizle paror aldık ve 1 sene geç gidecek ilkokula.

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #9 : 27 Eylül 2012, 23:29 »
ben geçen yıl ömeri anasınıfına gönderdim ögretmenimiz çok ilgili degildi ya ondan hiç bişey ögrenemedi o yüzden anasınıfını istemiyorum inşallah başarır güzel dilekleriniz için sagolun arkadaşlar bu çocuk beni çok yoracak çook

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Eve ögretmen istiyoruz Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Tuba nur 'a dua istiyoruz. none Yanıt: 25 - Gösterim: 3947 - none muhammed Tuba nur kızımız,  Marmara'da şu an yarın sabah  şant ameliyat olabilir Sizlerden dua istiyoruz Rabbim yar ve yardımcısı olsun a... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com