trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Meningomyeloselli doğan kızım Hacer  (Okunma sayısı 12375 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Neseli
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

Hoş geldiniz.Rabbim yar ve yardımcın olsun.
BERAT ÇELİK  MÜCİZE ÇOÇUK

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

ncelikle gecmiş olsun.oğlum 5yasında ve ondada bi süre öyle oldu bildiğim idrar yolu enfeksiyonundan dolayı oluyo ve boğazının balgamla dolu olduğunu sylediniz muhammed tede öyle oluyordu fakat bizde bi çok bölüme götürdük en sön alerji ve reflü oldugu söylendi yemek yedıkten sonra süreklı yatan hasta oldukları için yemek borusuna geri dönuyormuş onun için yatırırken başını yuksek tutun ve bir ilac var oda çok kötü yaptı balgam söktürücü bi ilac.ayrıca götüreceginiz fizik tedavi yerini lütfen iyi secin mutlaka fizyoterapist olsun.malesefki bazı insanlar işi paraya döküyoo ve bu çocuklarımızın gelecegiyle oynanıyor yani bazı yerler fizyoterapitlikle alakası olmayan iki ay eğitilip caliştirıyorlar.buna cok dikkat edin
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

ayrıca muhammed doğduğunda doktor bize öncelikle yasamaz?yaşasa bile oturmaz yemeğini kendi yiyemez dedi.oğlum oturuyor yemeğini yiyip suyunu içe biliyor kol gücüylede sürünüyor.iyi bir fizik cihazlar ve egitimm mutlaka olması gerekiyor haftada iki gün yetmiyor siz ve eşinizinde öğrenip evde yapması gerekiyor
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Meningomyeloselli doğan kızım Hacer Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Eren Ege Doğan MR çekilmeye gidiyor none Yanıt: 16 - Gösterim: 4056 - none MURAT DOĞAN Ereni en son 3 aylıkken mr 1.5 tesla ile mr çektirmiştim. Teknolojinin gelişmesiyle beraber görüntüleme cihazlarında daha iyi gö... Devamı...
none İyi ki doğmuşsun kızım... none Yanıt: 13 - Gösterim: 3960 - none nazlı hilal Sen gelince ben en çok sevmeyi öğrendim kızım. Bir mucizeye sahip olmanın muhteşemliğini. Gözyaşının içimi nasıl acıtabildiğini ... Devamı...
none Eren Ege Doğan Son Gelişmeler none Yanıt: 11 - Gösterim: 3403 - none MURAT DOĞAN Eren'in ameliyatı yapıldı Ankara Gazi Ünv. M. Kemali BAYKANER tarafından bizim açımızdan başarılı geçmiş gözüküyor 75 gün oldu h... Devamı...
none MENİNGOMYOLESEL OLARAK DOĞAN KIZIM BEYZANIN HİKAYESİ none Yanıt: 15 - Gösterim: 3918 - none beyza ipek Her şey geçen senenin ramazan ayında başladı.Bu siteye yeni üye oldm ama beyzamla ilgili gerçeği öğrendiktensonra tek umudumdu b... Devamı...
none TAŞINDI: MENİNGOMYOLESEL OLARAK DOĞAN KIZIM BEYZANIN HİKAYESİ none Yanıt: 0 - Gösterim: 770 - none bolubeyi Bu konu Beyza isimli bölüme taşınmıştır. http://www.spinabifidaturkey.com/smf/index.php?topic=11226.0 Devamı...
none Kızım Olmadan asla. Bety Mahmudi none Yanıt: 0 - Gösterim: 546 - none muhammed İlk başlarda sıkıcı hatta okuma isteğinizi gideriyor ilk yüz sayfayı okuyana kadar aradan kaç kitap bitirip tekrar elime alıp bı... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com