trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Küçük bir kardeşiniz içinde dua eder misiniz  (Okunma sayısı 5653 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

Merhaba ben Meliha Gülümsü'nun annesiyim. Benim kızım iki yaşına girecek şubatta. Meningomyosel hastası şuan kalçasından amaliyatlı alçılı. Kalça çıkığı vardı sayın yöneticimiz benim kızımın kalça amaliyatını adü, yapmadılar balta limanındada yapmadılar tekrar çıkar diye yürüyemiycek dediler çapa hastanesinde noroşizi ismini yanlış yazabilirim bölümün doktoru kan deneası
istedi bir hastalığa dayanarak yapmamışlardır dedi testi yaptırdık ve o hastalık çıkmadı kızımın bir senesini yediler gel gitlerle kalça amaliyatını Isparta'da yaptılar yürüme durumunun olduğunu söylediler cihazla şimdi ben kaybolan bir senemin hakkını aramalı mıyım çocuğum amaliyat olmadan önce sürünmeye dört ayak üstünde durmaya başlamıştı amaliyattan sonra alçı çıkınca yani aynı fonksiyonlarını kaybeder mi teşekkür ederim şimdiden.

• Neseli
    • Verimlilik:
      0%

Geçmiş olsun.Rabbim yardımcınız olsun.
BERAT ÇELİK  MÜCİZE ÇOÇUK

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      37.78%

Aramıza hoş geldiniz,geçmiş olsun.Dualarımız müşterek.الله bütün çocuklarımıza acil şifalar versin,bizlere de sabır.الله taşıyamayacağımız yükü yüklemesin amin.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%

Hoş geldiniz.İnşallah yavrunuz da bulabileceği en büyük şifayı bulur dualarımız müşterek burda.الله yardımcınız olsun.
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

Rabbim yar ve yardımcınız olsun.
Dua'larimiz. sizinle ins düzelir.
 Benim'de oğlum meningomiyonosel ve kalça cikikligi var ama biz ameliyat ettirmedik . bu sorunları yasamamak için yurume fonksiyonu olmadığı için gerek duymadık.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Cok-yorgun
    • Verimlilik:
      0%

Rabbim yardimciniz olsun . İnsallah iyi olur dualarımız sizinle .

• Erol İÇMEK
  • Yer:

Çok geçmiş olsun. الله dualarımızı kabul eylesin... İnşallah kısa sürede mümkün olan en iyi duruma gelir... الله yardımcınız olsun...

• Fikirci
    • Verimlilik:
      0%

Aramıza hoşgeldiniz.Rabbim yardimciniz olsun . İnsallah iyi olur dualarımız sizinle .

Bu Boş Dünyada ANNE Olmaktan Daha Güzel Nevarki!!!

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      17.78%

Geçmiş olsun. Gelişmeler gönlünüzce olur inşallah.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• HÜMEYRA ZEYNEP KARAMAN
  • Yer:

hoş geldiniz
Geçmiş olsun

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Küçük bir kardeşiniz içinde dua eder misiniz Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Bakabilir misiniz? none Yanıt: 10 - Gösterim: 2614 - none bebişimiz 10 aylık oldu bebeğimiz. Oturamıyor. Bacaklarda his ve hareket yok. Gelişimi maş. çok iyi boy kilo. Kafada su tolama yok. Zeka o... Devamı...
none meningosel ameliyatı için doktor tavsiyesinde bulunabir misiniz? none Yanıt: 3 - Gösterim: 2847 - none feda Öncelikle bu siteye üye olup bilgilerinizi bizimle paylaştığınız için hepinize teşekkür ederim. Ayrıca bolubeyi'ne yaptığı aydın... Devamı...
none Florence Nightingale'i önerir misiniz? none Yanıt: 22 - Gösterim: 8944 - none BernaMurat Merhaba arkadaşlar. Biz de 2 hafta kadar önce oğllumuzun spina bifidalı olduğunu öğrendik. Şu an 22 haftalık hamileyim. Sakral b... Devamı...
none En Küçük En Masum Kurbandı Elif none Yanıt: 2 - Gösterim: 1105 - none ORHAN AFACAN En Küçük, En Masum Kurban Elif?En küçük,en masum kurbandı Elif.Eller öpüp harçlık toplayacaktı.Diğer çocukların yaşı muhtelif.He... Devamı...
none Küçük Prens none Yanıt: 0 - Gösterim: 384 - none muhammed #OKUYAN1TOPLUM#hedef1000kitap#okumakgüzeldir Her evde her kitaplıkta olmalı bence.Bir saat'te okuyup bitirdiğiniz bittiği için ü... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com